Jak otrzymać pozabankową kartę kredytową od ręki?

karta kredytowa online kobieta trzyma w prawej ręce pomarańczową kartę

Jedną z najwygodniejszych form kredytowania, dostępnych na rynku, jest obecnie karta kredytowa. Rozwiązanie to od wielu lat jest oferowane przez liczne instytucje finansowe. Do jego największych zalet należy niewątpliwie prostota obsługi – zaciągniecie kredytu odbywa się najczęściej po prostu podczas zakupów. W ostatnim czasie podobne rozwiązania stosowane są nie tylko przez banki i duże instytucje finansowe – można już spotkać karty kredytowe, oferowane przez instytucje pozabankowe. 

Karta kredytowa – podstawowe informacje

Karta kredytowa jest narzędziem niezwykle elastycznym. Jej umowa zawierana jest najczęściej na czas nieokreślony, a kredytowanie z jej wykorzystaniem ma charakter odnawialny. Klient może wpłacić na rachunek kredytowy dowolną część zadłużenia (umowy określają jednak najczęściej pewne minima w tym względzie). Część kapitału, spłaconego w ten sposób, powiększa dostępny dla niego limit.

Karty kredytowe, oferowane przez banki, mają jednak pewne ograniczenia. W wielu wypadkach procedura ich uzyskania jest dosyć skomplikowana, a dla wielu osób przeszkodą mogą być rozmaite wymagania, niekiedy bardzo wygórowane, stawiane przez analityków dużych instytucji finansowych. W związku z tym sporą popularnością cieszą się w ostatnim czasie karty kredytowe, oferowane przez firmy pozabankowe.

Karty kredytowe oferowane przez instytucje pozabankowe – jak skorzystać z tego produktu?

Nowość, jaką jest pozabankowa karta kredytowa, ma kilka podstawowych zalet, Przede wszystkim – ma wszystkie praktycznie walory tradycyjnych kart kredytowych. W rezultacie klient może – miedzy innymi – spłacać zadłużenie w sposób dowolny, o ile jego wpłata przekroczy wymagane minimum. 

O karty tego typu można starać się w dobrych biurach kredytowych, jednak wiele z firm pożyczkowych udostępnia klientom również możliwość składania wniosku przez internet. Ma to swoje niezaprzeczalne zalety – dla uzyskania finansowania nie trzeba nawet wychodzić z domu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają trudności z poruszaniem się lub klientów z miejscowości małych, o ograniczonej ilości firm sektora finansowego.

Procedura, w trakcie której można uzyskać ten produkt, jest niezwykle prosta – w większości sytuacji wystarczy szybkie wypełnienie wniosku, zawierającego podstawowe dane osoby starającej się o kartę. Najczęściej nie ma przy tym konieczności dokumentowania dochodów. Weryfikacja tożsamości, niezbędna w procesie kredytowym, odbywa się przy użyciu zaawansowanych technik informatycznych – jednak zaawansowanie to dotyczy sfery niewidocznej dla klienta, dla którego cała procedura jest banalnie prosta.

Decyzje kredytowe w sprawie karty wydawane są niezwykle sprawnie – w wielu sytuacjach praktycznie od ręki. Instytucje pozabankowe, oferujące karty kredytowe, nie stawiają też przed klientami wygórowanych wymagań. Akceptowanych jest wiele źródeł dochodów, które nie znajdują uznania w oczach bankowców, a kryteria przyznawania tego produktu są niezwykle liberalne. Dzięki temu pozabankowe karty kredytowe są dostępne dla szerokiego grona klientów.

Więcej informacji na temat pozabankowych kart kredytowych przeczytasz na stronie: https://netcredit.pl/karta-kredytowa-online/

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *