Jak zrobić stojak na zbroję w Minecraft 1.16.4

Jeśli chcesz wyeksponować swoją zbroję, koniecznie naucz się jak zrobić stojak na zbroję w Minecraft 1.16.4. W tym poradniku pokażę Ci jak zrobić prosty stojak za pomocą stołu do craftingu. Możesz na nim wyeksponować swoją zbroję i zachować ją w bezpiecznym miejscu. Najpierw musisz mieć gładkie kamienie, które możesz znaleźć wydobywając zwykłe kamienie i wytapiając je w piecu. Kamienie te pojawiają się losowo na niektórych terenach, takich jak równiny i wioski w śnieżnej tundrze.

Po pierwsze, będziesz potrzebował gładkiej płyty kamiennej i 6 patyków. Korzystając z menu craftingu, wybierz te dwa materiały, a następnie wybierz siatkę 3×3. Umieść patyki w środkowej przestrzeni, a następnie gładką kamienną płytę w środkowym polu. Na koniec możesz przeciągnąć gotowy przedmiot do swojego inwentarza. Po wykonaniu powyższych kroków, jesteś gotowy do wystawienia swojej zbroi! Co więcej, jest to świetny sposób na pokazanie swojej zbroi przyjaciołom i wrogom!

Kiedy już masz narzędzia, możesz dodać własne stojaki i dostosować ich ustawienia. Stojaki na zbroje są kompatybilne z Spigot/CraftBukkit 1.17 i 1.16.4. Możesz również znaleźć linki do starszych wersji narzędzia. Możesz również skopiować i wkleić ustawienia z jednej podstawki do drugiej. Podobnie jak w przypadku mobów waniliowych, podstawki te respektują pluginy ochronne. Dodatkowo można zmieniać ich ustawienia za pomocą narzędzia w dłoni. Prawy klik obraca części ciała w jednym kierunku, lewy w drugim.

Poza tym, że są przydatne do przechowywania zbroi, te stojaki mogą również trzymać pozy, w które możesz wejść. Możesz użyć tych póz do skradania się, do których możesz dostać się klikając na pozy na stojakach. Obecnie jest 13 póz dla każdego stojaka na zbroję, możesz je również zapisać w bloku poleceń lub zapisać w grze. Kiedy skończysz, twój nowy stojak zapisze twój inwentarz, pozę i ustawienia, i możesz nawet użyć go jako uchwytu zbroi w Minecraft 1.16.4.

Kiedy masz stojaki, możesz również dostosować je poprzez dodanie tagów NBT. Te tagi mogą być używane do wielu różnych celów, w tym utrzymywania celów tabeli wyników lub uruchamiania poleceń. Stojaki na zbroje można również dostosować za pomocą tagów NBT, dzięki czemu można śledzić cele i uruchomić polecenia. Jest to również bardzo przydatne do przechowywania elyt i głów mobów. Pamiętaj tylko, aby umieścić je w odpowiednich miejscach.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *