Jak zrobić filmik z zakończenia roku na Instagramie

Jeśli szukasz sposobu, aby świętować koniec roku ze swoimi zwolennikami, to oto kilka sposobów, aby to zrobić. Możesz przesłać aż 10 filmów w swoim pokazie slajdów. Po przesłaniu filmu możesz dostosować jego czas trwania oraz dodać tekst i naklejki. Edytory Instagrama pozwalają na wprowadzanie zmian w kolorach i stylu tekstu. Możesz również dostosować czas trwania napisów, przeciągając suwak.

Przed zrobieniem wideo na koniec roku na Instagramie, pomyśl o tym, co chcesz przekazać swoim zwolennikom. Jeśli szukasz filmów, które sprawiają, że widzowie się śmieją lub chcą zobaczyć, jak robisz lody z płatków śniadaniowych, możesz wybrać propozycję wartości, która przemawia do twoich odbiorców. Jeśli Twój filmik spełni tę wartość, prawdopodobnie zdobędziesz więcej wyświetleń, udziałów i komentarzy. Aby jak najlepiej wykorzystać swoje materiały wideo, zaplanuj je z wyprzedzeniem. Możesz również użyć narzędzia takiego jak Hootsuite, aby zaplanować filmy w feedzie i Reels. Dzięki temu poprawisz jakość swojego wideo.

Innym sposobem na zrobienie wideo na koniec roku na Instagramie jest użycie funkcji Stories. Jest to podobne do tworzenia zwykłego wideo, ale możesz dodać nakładkę lub poprosić o darowizny. Stories oferują również różne wzory siatki, a także możesz podzielić swój film na wiele segmentów. Podczas gdy Instagram jest pełen przydatnych funkcji natywnych, zaleca również korzystanie z narzędzi stron trzecich, takich jak PlayPlay. Podczas gdy możesz przesyłać filmy bezpośrednio do swojego Story, możesz również użyć podpisów, aby przekazać kluczowe punkty.

Aby uczynić swoją historię na Instagramie bardziej atrakcyjną, możesz dodać muzykę. Istnieją różne style muzyczne dostępne dla użytkowników Instagrama do wyboru. Możesz dostosować utwory muzyczne do swojego nastroju i zwiększyć szansę na to, że Twoje wideo uzyska więcej wyświetleń. Możesz nawet dodać głos lektora lub muzykę do swojego wideo. Te opcje zapewnią, że Twoje filmy otrzymają najlepszą uwagę. Więc upewnij się, że udostępniasz je na Instagramie, aby uzyskać maksymalny wpływ.

Choć ważne jest, aby zamieścić świetny film z potężną grafiką, nie zapomnij o dołączeniu zniewalającego podpisu. Często ludzie nie zwracają uwagi na tekst, więc atrakcyjny obraz okładki jest niezbędny. Ponadto, powinieneś sprawić, że twój filmik będzie krótki i słodki. Powinien on trwać od 10 do 30 sekund. Twoje wideo będzie oglądane przez większość użytkowników na urządzeniach mobilnych, więc będziesz chciał utrzymać go w przedziale od 10 do 30 sekund.

Istnieje kilka sposobów na stworzenie wideo na koniec roku na Instagramie. Jednym ze sposobów jest użycie funkcji Year In Review. Jeśli już korzystałeś z tej funkcji, możesz znaleźć innego użytkownika, który to zrobił. W sekcji Year In Review kliknij na naklejkę 2021. To przeniesie Cię do Twojej funkcji Year In Review. Możesz wtedy edytować Playback i podzielić się nim ze swoimi zwolennikami.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *