Jak zrobić fort z poduszek

Jak zrobić fort z poduszek

Tworzenie poduszkowego fortu może być świetną zabawą dla całej rodziny. Może to być doskonały sposób na spokojną noc z randką lub zabawne zajęcia rodzinne, które dzieci pokochają. Poduszkowy fort można wykonać we własnym domu i będziesz zaskoczony tym, jak szybko i łatwo można go zbudować.

Pierwszym krokiem w tworzeniu poduszkowego fortu jest decyzja, jak duży ma być twój fort. Jest to ważne, ponieważ chcesz się upewnić, że masz wystarczająco dużo miejsca po wszystkich stronach. Nie chcesz mieć fumble wokół dla przestrzeni, i nie chcesz skończyć z over-sized fort, który nie może być łatwo manewrować. Możesz stworzyć otwarty model podłogowy swojego fortu, a następnie budować na jego szczycie.

Będziesz chciał również przetestować materiały na dach, które wybierzesz. Na przykład, jeśli budujesz fort z poduszek, to chcesz użyć obciążonego koca, który nie będzie się zapadał i nie będzie zbyt ciężki. To sprawi, że twój fort będzie stał i zapobiegnie przewróceniu go. Jeśli budujesz fort z innymi meblami, możesz chcieć rozważyć użycie cięższego koca.

Najlepszą częścią budowania poduszkowego fortu jest to, że można to zrobić w mniej niż godzinę. Możesz nawet skłonić dzieci do pomocy, o ile są świadome potencjalnych niebezpieczeństw. Jeśli budujesz fort w ciemnym pokoju, możesz rozważyć umieszczenie w nim słoika z fałszywymi ognikami. Możesz również użyć zasilanych bateriami światełek mrugających, aby dodać do efektu.

Najlepszą częścią tworzenia poduszkowego fortu jest to, że będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności STEM, gdy będziesz w nim. Poduszkowy fort to świetny sposób, aby zachęcić dzieci do kreatywności. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli używasz różnych zabawnych działań, takich jak granie w gry planszowe i ustawianie konsoli do gier.

Poduszkowy fort to także dobry sposób na pokazanie najlepszych zastosowań wybranych przez Ciebie materiałów. Na przykład, prześcieradło może posłużyć jako dach fortu, a kilka poduszek może posłużyć do stworzenia miękkiej podłogi. Możesz również spróbować zbudować fort z poduszek wokół mebla, takiego jak kanapa. To utrzyma fort w centrum, dając jednocześnie kilka dodatkowych cali do pracy.

Najlepszym sposobem na zrobienie poduszkowego fortu jest rozpoczęcie od dużego mebla, który będzie służył jako podstawa twojego fortu. Możesz też użyć komody lub szafy jako budulca swojego fortu. Możesz użyć mebli, które są tak daleko od siebie, jak chcesz, lub możesz umieścić je w kole.

Najlepsze w robieniu fortu z poduszek jest to, że można to zrobić w mniej niż godzinę i jest to dużo zabawy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *