Jak zrobić geofiltry na Snapchacie

Jak zrobić geofiltry na Snapchacie

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy po prostu chcesz przyciągnąć uwagę lokalnych użytkowników, możesz użyć geofiltrów na Snapchacie, aby wydobyć swoją firmę. Jeśli nie masz jednego, tracisz na wielką szansę marketingową. Możesz ich używać do promowania swojej firmy, a nawet upamiętniania wydarzeń.

Na przykład możesz użyć geofiltrów, aby zareklamować ślub, przyjęcie urodzinowe lub lokalne wydarzenie. Możesz również użyć go do umieszczenia swojej firmy na mapie, aby ludzie mogli łatwo ją znaleźć. Filtry te mogą być zabawne i wciągające, a także mogą być wykorzystane do zrobienia niezapomnianego wrażenia na potencjalnych klientach.

Snapchat ma wiele szablonów dla geofiltrów. Możesz wybrać jeden z wielu motywów, takich jak Biały Dom lub zamek, lub możesz wybrać jeden z pustych szablonów. Możesz dostosować swój szablon, wybierając kolor, tekst i inne elementy, które chcesz. Jeśli chcesz dodać emojis, naklejki lub inne elementy, możesz to zrobić klikając na zakładkę ELEMENTY.

Aby rozpocząć, będziesz musiał zalogować się na swoje konto Snapchat. Stamtąd będziesz chciał włączyć Usługi lokalizacyjne. Będziesz także musiał wybrać datę i strefę czasową dla swojego filtra. Możesz wybrać filtr, który działa do roku, lub możesz wybrać taki, który działa przez godzinę. Będziesz także chciał wybrać lokalizację, która ma się pojawić na mapie, i możesz wybrać typ filtra, którego chcesz użyć.

Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę tworzenia. Na stronie Utwórz możesz dostosować swój geofiltr, wybierając typ filtra, datę i godzinę oraz szablon, którego chcesz użyć. Możesz również dodać tekst, grafikę lub inne elementy, takie jak bitmojis.

Gdy już stworzysz geofiltr, będziesz musiał za niego zapłacić. Snapchat pobiera 5 dolarów za każdy geofilter, który obejmuje 20 000 stóp kwadratowych powierzchni. Wzrasta to do 5 dolarów za każde kolejne 20 000 stóp kwadratowych i będzie pobierane co miesiąc. Możesz jednak zdecydować się na uiszczenie tylko jednej opłaty za duży obszar lokalizacji, o ile obszar ten jest mniejszy niż pięć milionów stóp kwadratowych. Będziesz musiał również utworzyć metodę płatności i będziesz musiał zgodzić się na warunki. Jeśli nie zapłacisz pieniędzy, nie będziesz mógł użyć geofiltra.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące geofiltrów na Snapchacie, możesz skontaktować się z firmą. Są otwarci na otrzymywanie tysięcy próśb o niestandardowe filtry i chętnie współpracują z Tobą, aby upewnić się, że jesteś zadowolony ze swojego geofiltra. Warto również zauważyć, że cena filtra wzrośnie, gdy obszar staje się większy, więc może warto rozważyć zwiększenie rozmiaru obszaru zasięgu, aby zmaksymalizować swój budżet.

Możesz również dostosować swój geofiltr, dodając więcej tekstu, grafiki lub naklejek. Na przykład, jeśli promujesz ślub, możesz dodać filtr z pięknym tłem i zabawnym efektem. Ponadto możesz dodać grafikę nad wiadomością lub umieścić logo swojej firmy nad wiadomością.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *