Jak zrobić wieniec adwentowy na styropianie

Możesz stworzyć wieniec adwentowy przy niskim budżecie, używając pianki kwiatowej jako podstawy. Pianka kwiatowa jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach. Utrzymuje ona zieleń i kwiaty na miejscu, dzięki czemu możesz ułożyć projekt w dowolny sposób. Gdy wieniec jest już gotowy, umieść plastikowe świeczniki równomiernie na wieńcu. Dodaj trochę świątecznej zieleni, kilka pinecones i kilka świec.

Pierwszy, owinąć wieniec z kwiatowym drutem. Upewnij się, że druty są zabezpieczone po przeciwnych stronach wieńca. Po zakończeniu wieńca, powoli usuń druty. Następnie znajdź koniec włóczki, przeprowadź ją przez małą pętlę i przymocuj ją do wieńca za pomocą szpilki w kształcie litery U. Po wykonaniu tego kroku, Twój wieniec adwentowy jest gotowy! Teraz po prostu powieś go w oknie, aby cieszyć się pięknym świątecznym wyświetlaczem.

Możesz również użyć papierowych torebek spożywczych jako podstawy wieńca. Rozpocznij od liści magnolii, a następnie ułóż je warstwowo z innymi rodzajami zieleni. Jako jagód użyj jagód piękności, nandiny i pyracanthy. Z kolei jako kwiaty wykorzystaj owoce róży, rozmaryn i kamelię sasanqua. Alternatywnie, można dodać ozdoby świąteczne, takie jak wieniec oświetlony.

Na koniec, upewnij się, że zawiera kilka słów modlitwy lub krótką historię wieńca adwentowego. Możesz również skorzystać z pobrania trzech handoutów, które wyjaśniają historię i znaczenie wieńca adwentowego. Kopie tych materiałów powinny znajdować się na każdym stanowisku do robienia wieńców. Przydatna jest również drukowana kopia modlitwy i błogosławieństwa. Jeśli masz Take-Home Kit, te materiały powinny być w nim również.

Jak widać, tworzenie własnego wieńca adwentowego jest proste i niedrogie. Wymaga bardzo małej wiedzy związanej z rzemiosłem i jest łatwe nawet dla nowicjuszy. Będziesz potrzebował stalowych pierścieni, bitów szpadla i trochę zieleni. Instructables oferuje łatwy do naśladowania przewodnik dla procesu, i to nie jest trudne w ogóle, nawet jeśli nie masz gorącego pistoletu do klejenia do użycia.

Po zmontowaniu wieńca, można rozpocząć zapalanie świec. Jest to tradycyjna tradycja w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Świece są zapalone w kolejności, zaczynając od jednej fioletowej świecy na 28 listopada w tym roku. Następnie, dwie fioletowe świece zostaną zapalone 2 grudnia, potem dwie fioletowe i jedna różowa świeca 3 grudnia, a czwartą będzie biała świeca Chrystusa.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *