Jak zrobić grzybka do ogrodu

Jak zrobić grzybka do ogrodu

Dodanie grzyba do ogrodu jest świetnym sposobem na dodanie szczypty koloru. Niektóre grzyby są bardziej efektowne niż inne. Najlepszą częścią dekoracyjnych grzybów ogrodowych jest to, że są one stosunkowo łatwe do wykonania. Możesz użyć przedmiotów, które już masz w swoim domu, aby zrobić świetnie wyglądający dekoracyjny grzyb.

To jest ta pora roku, aby rozpocząć pracę nad projektami dekoracji ogrodowych. Z wiosną w pełnym rozkwicie, nadszedł czas, aby wykorzystać wspaniałą pogodę. Musisz znaleźć zacienione, wilgotne miejsce, w którym będą rosły Twoje grzyby. Jeśli nie masz dostępu do źródła wody, pomocny będzie system zraszaczy.

Użycie małego pniaka drzewa jako podstawy to dobry pomysł. Pniak może być pomalowany na współgrający kolor, aby nadać ogrodowi kapryśny charakter. Możesz nawet użyć go jako kapelusza grzyba, w komplecie z samoprzylepną białą kropką.

Innym zabawnym i prostym projektem do wykonania z dziećmi jest zrobienie grzybka z betonu. Jest to dobre zajęcie dla całej rodziny, które można łatwo powtórzyć przy użyciu głębokich wiader i noża do tapetowania firmy Gyproc.

Istnieje również kilka słoików szybkowiążącego cementu, które można kupić w lokalnym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego. Będziesz potrzebował trochę tej rzeczy, aby zrobić swój grzybek, ale powinno wystarczyć, aby wypełnić miskę i kubek. Możesz również użyć kielni, aby wygładzić cement w dół i pomóc grzybkowi stanąć.

Inny nifty mały trik związany z grzybami jest umieścić małą szklaną miskę na szczycie wazonu. To sprawi, że ładne odbicie w ciągu dnia i dodać kilka fajnych efektów tekstury. Możesz również użyć skał rzecznych w wazie, aby dodać trochę koloru.

Jeśli nie masz dostępu do zraszacza ogrodowego, możesz spuścić wężem obszar wokół kłód co jakiś czas, aby utrzymać je w stanie wilgotnym. Będzie to odpowiednik około cala wody na tydzień. Możesz również użyć małego pniaka drzewa jako podstawy do stworzenia grzybka. Najlepiej, aby pień był nieco większy niż gdybyś go po prostu włożył do ziemi. To nada mu bardziej realistyczny wygląd.

Grzybek solarny jest jednym z najciekawszych i najbardziej efektownie wyglądających grzybów, jakie kiedykolwiek zobaczysz. Wykorzystuje odrobinę nauki, aby stworzyć wirujące wzory świetlne w nocy. Jest to świetny środek do stołu piknikowego lub dodać trochę vintage touch do swojego podwórka. Najlepiej pozostawić ją na 24 godziny przed przyklejeniem na miejsce.

Łodyga papy może mieć dowolną długość. Możesz też zrobić ją w dowolnym kolorze, aby pasowała do Twojego ogrodu. Najlepszą częścią tej wspomnianej dekoracji ogrodowej jest to, że można ją przemieszczać po swoim podwórku, aby pasowała do reszty krajobrazu. Będzie się również komponować z resztą Twojego krajobrazu, jeśli zdecydujesz się na użycie materiału jutowego.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *