Jak zrobić grzyby z cementu

Jak zrobić grzyby z cementu

Użycie cementu do zrobienia grzybów jest niedrogim, prostym sposobem na upiększenie ogrodu. Są zabawne, łatwe do zrobienia i mogą być umieszczone w każdym kwietniku. Służą one jako ładne światło nocne zbyt. Jednak będziesz chciał przestrzegać kilku środków ostrożności podczas robienia grzybów.

Będziesz potrzebował elastycznego plastikowego pojemnika, solidnego plastikowego tumbler i jakiegoś pistoletu do klejenia lub kleju w sprayu. Jeśli robisz większy projekt, będziesz chciał złożyć składniki w solidnie wykonanej plastikowej torbie. Będziesz również chciał nosić stare ubrania. Para rękawiczek to też dobry pomysł.

Najlepszym sposobem na wykonanie betonowego grzybka jest wlanie cementu portlandzkiego do plastikowego pojemnika. Dodaj trochę wody do mieszanki, aby była sztywna. Niech siedzi przez co najmniej sześć godzin w dobrze wentylowanym miejscu. Jeśli robisz duży projekt, trzeba będzie pozwolić mu wyschnąć przez co najmniej pięć godzin. Następnie możesz zrobić główkę grzyba za pomocą szpatułki.

Inną opcją jest wlanie betonu do plastikowej butelki. Ułatwi to wykonanie głowy grzyba, ale nie jest tak mocne. Najlepiej nosić sprzęt ochronny, zwłaszcza jeśli robisz duży projekt.

Najlepszym sposobem na zrobienie grzybka jest poświęcenie czasu, aby zrobić to poprawnie. Będziesz chciał się upewnić, że umieszczasz właściwe składniki w odpowiedniej kolejności, tak aby efekt końcowy był najlepszy z możliwych. Obejmuje to wykonanie prawidłowego rozmiaru grzyba, i prawidłowego kształtu. Ponadto, upewnij się, że pijawka cementu pierwszy przed użyciem go w ogrodzie. Cement jest żrącym materiałem, więc pamiętaj, aby nosić sprzęt ochronny i umyć ręce po zakończeniu.

Jeśli używasz hypertufa do zrobienia grzybka, najlepszym sposobem na zrobienie kapelusza jest uformowanie hypertufa w foremce. To samo dotyczy trzonu. Możesz jednak pozostawić kapelusz dołączony do czasu, aż hypertufa wyschnie.

Jeśli chcesz zrobić betonowego grzybka z nieco większym polotem, możesz go pomalować lub dodać dodatkową warstwę kleju. Na przykład, możesz zrobić grzybek używając pojemnika po śmietanie. Możesz również użyć puszki, aby zrobić większy grzyb. Najlepsze jest to, że powstały grzybek będzie biodegradowalny.

Najważniejszą częścią robienia betonowej pieczarki nie jest beton, ale proces jego formowania. Jeśli używasz Quikrete, upewnij się, że nosisz rękawice, ponieważ ten produkt może być ból. Najlepiej jest również użyć dobrze wentylowanego obszaru, ponieważ może być nieco szorstki na rękach. Sztuką do wykonania betonowego grzyba jest upewnienie się, że trzon jest odpowiedniej wielkości dla czapki, i że czapka i trzon są wykonane z tego samego materiału.

Możesz nawet zrobić grzybka z plastikowego pojemnika po śmietanie. Jednak fajniej jest zrobić grzybka z cementu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *