Jak zrobić wieniec adwentowy z szyszek

Podczas tworzenia wieńca adwentowego z szyszek, ważne jest, aby przestrzegać pewnych instrukcji. Należy umyć szyszki w zlewie i usunąć wszelkie dodatkowe igły sosnowe. Następnie użyj drutu florystycznego, aby zabezpieczyć je na formie wieńca. Upewnij się, że tworzą równy pierścień, a jeśli to konieczne, dodać dodatkowe warstwy pinecones, aby to thicker.

Take formularz wieńca, który ma siedem sekcji. Zacznij od zrobienia węzła w drucie na dole każdej sekcji. Następnie użyj szczypiec, aby zgiąć drut w kształt koła. Gdy forma wieńca jest gotowa, owiń długość naturalnego sznurka jutowego wokół każdej szyszki. Po wykonaniu tej czynności przyklej dużą grupę szyszek wzdłuż zewnętrznego okręgu formy wieńca. Im więcej szyszek przykleisz do wieńca, tym bardziej będzie on ciasny.

Gdy szyszki są już przyklejone na gorąco do formy wieńca, możesz zacząć mocować pozostałe elementy. Następnie dodaj czerwone pompony. Jeśli przyklejasz małe pinezki, możesz użyć nożyc do cięcia drutu, aby rozciąć formę wieńca. Gdy wieniec jest już przyklejony, możesz teraz dodać do niego wstążki. Następnie powieś wieniec!

Po złożeniu elementów wieńca z szyszek, nadszedł czas na dekorację. Po wyschnięciu możesz pomalować go metaliczną farbą lub dowolnym kolorem, który lubisz. Po zakończeniu, można dodać łuk i niektóre holly. Innym pomysłem jest umieszczenie kartek świątecznych i zdjęć w łuskach szyszek. Następnie można ciągnąć małe wieńce razem, aby utworzyć girlandę.

Aby zrobić piękny wieniec adwentowy, musisz użyć pinecones, i innych zieleni. Piniki dodadzą koloru i tekstury do wieńca, a świece dodadzą do niego świąteczny akcent. Wieniec powinien być okrągły, bo to symbolizuje wieczność. To przypomina nam, że Bóg jest wieczny i niezmienny. Jeśli planujesz wykorzystać go ponownie rok po roku, użyj do niego świec z wosku pszczelego.

Pinekony na wieńcu powinny być czerwone, białe lub zielone. Te kolory pasują również do wieńca adwentowego. Jeśli masz minimalistyczne wnętrze, doskonałym wyborem będzie kolor niebieski. Dobrze komponuje się ze stylem boho i skandynawskim. Jeśli chcesz użyć wieńca, który wygląda jak świąteczny, powinieneś dodać fioletowe kokardy lub wstążki. Możesz również dodać fiolet do zieleni, aby przypomnieć wszystkim o pokutnym charakterze sezonu.

Możesz kupić gotowy wieniec świąteczny lub zrobić go samodzielnie. To popularne nabożeństwo i popularny sposób dekoracji. O ile zrobienie domowego wieńca jest skutecznym sposobem na wykorzystanie piniki, to nie jest to najtańsza opcja. Poza tym wymaga czasu i wysiłku. Jeśli chcesz szybszej i tańszej opcji, rozważ zakup gotowego wieńca.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *