Jak zrobić drewnianego Mikołaja

Jeśli chcesz zrobić piękną i niepowtarzalną dekorację świąteczną w tym roku, spróbuj zrobić drewnianego Mikołaja. Te urocze i świąteczne dekoracje mogą być umieszczone na choince lub użyte jako mobile. Drewniane Mikołaje są bardzo uniwersalne i mogą stanowić wspaniałe prezenty. Aby zrobić swój własny drewniany Santa, postępuj zgodnie z wzorem, który jest łatwy do naśladowania. Aby Twój drewniany Mikołaj był jeszcze bardziej świąteczny, możesz dodać guziki lub koraliki do dekoracji.

Pierwszy, będziesz musiał wyciąć drewniane ciało Mikołaja. Możesz użyć dowolnego rozmiaru drewna, aby zrobić swój własny. Następnie wytnij czerwone części. Będą to jego oczy i nos. Możesz użyć permanentnego markera, aby zrobić usta i nos. Po wycięciu ciała, użyj pędzla do malowania go na czerwono lub w kolorze cielistym. Po tym, można przykleić nos do twarzy Mikołaja i zakończyć ornament z clear sealer.

Kolejnym krokiem w robieniu bloków drewna Santa jest udekorowanie podstawy. Możesz pomalować lub przykleić swojego drewnianego Mikołaja. Możesz również napisać imię dziecka lub rok pod spodem. W ten sposób będą mogły cieszyć się robieniem świątecznej dekoracji rok po roku. Jeśli zrobisz Santa z bloku drewnianego każdego roku, mogą ozdobić go swoimi imionami i innymi rzeczami, które chcą. Powstała dekoracja z pewnością sprawi, że uśmiechniesz się za każdym razem, gdy twoje dzieci go zobaczą.

Możesz użyć drewnianego trójkąta jako podstawy dla swojego drewnianego Mikołaja. To rzemiosło jest łatwe i niedrogie do wykonania i będzie wyglądać świetnie rok po roku. Aby dodać odrobinę świątecznej magii, możesz użyć dwóch różnych kolorów do pomalowania czapki i brody. Aby zakończyć dekorację, możesz użyć lakieru brokatowego, aby dodać odrobinę świątecznej magii. Wreszcie, twój drewniany Mikołaj będzie trwał przez wiele lat!

Po ukończeniu drewnianego bloku, jesteś gotowy, aby rozpocząć część zabawy: dekorowanie swojego przedniego ganku ze świątecznym drewnianym Mikołajem! Drewniane znaki przedniego ganku są wspaniałą dekoracją świąteczną i będą kochane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Możesz nawet przekształcić swoje dzieło w biznes i sprzedać je, aby zarobić dodatkowe pieniądze! Możesz nawet sprzedać swój gotowy drewniany blok Santa! Jeśli masz umiejętności i czas, aby zakończyć projekt, możesz sprzedać swój gotowy produkt.

Jeśli masz czas, możesz użyć trochę odzyskanego drewna, aby stworzyć uroczy drewniany Santa. Doda on rustykalny urok do twojego przedniego ganku. Możesz również użyć dzwoneczków i puszystego, białego futra. Następnie przymocuj odzyskane drewno do drewna i udekoruj kilkoma jagodami lub ostrokrzewem. Kapelusz może być nieco zabawny, ale nadal powinien wyglądać uroczo.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *