Jak zrobić anioła z papieru

Jeśli chciałbyś stworzyć papierowego anioła jako specjalny prezent świąteczny dla dziecka, możesz to zrobić, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami. Najpierw wydrukuj szablon anioła i wytnij go. Upewnij się, że skrzydła i ręce są połączone, a na czubku głowy znajduje się pierścień. To rzemiosło jest trochę inne od innych, ponieważ anioł będzie wyglądał bardziej jak pomnik niż ozdoba choinkowa.

Następnie, zrób głowę anioła, używając dużego kawałka kolorowego papieru. Głowa powinna stanowić około jednej trzeciej ciała anioła, więc wytnij kwadrat o wymiarach dwa na dwa cale. Gdy już wytniesz ciało, złóż dwie górne warstwy w kierunku środkowego zagięcia. Następnie dodaj skrzydła i resztę szczegółów według uznania. Jeśli chcesz, możesz przykleić skrzydła do głowy.

Możesz również dodać włosy za pomocą rafii lub włóczki. Pamiętaj, aby użyć grubszego kawałka papieru, aby włosy wyglądały bardziej realistycznie. Po ukończeniu ciała, dodaj skrzydła i spódnicę. Połącz dwa kawałki w centrum anioła. Następnie ponownie złóż pasek. Możesz użyć szablonu, aby to ułatwić. Możesz użyć wstępnie wyciętego szablonu dla swojego anioła, jeśli nie chcesz rysować własnego.

Innym łatwym rzemiosłem do wykonania jest anioł z papierowego talerza. To zajmie około pięciu minut, aby zakończyć, i można ozdobić go z cokolwiek chcesz. Dzieci mogą nawet ozdobić go sami, tak długo, jak wiedzą, jak to zrobić. Jeśli nie jesteś pewien, jak złożyć papierowy talerz, zastanów się, czy nie pozwolić, by pomogła Ci osoba dorosła. Starsze dzieci mogą postępować zgodnie z instrukcjami, aby zrobić anioła. Po dołączeniu skrzydeł, anioł będzie miał kształt trójkąta z pozostałą częścią wystającą.

Możesz użyć tych papierowych aniołów jako dekoracji na choince lub umieścić je w całym domu. Czy zdecydujesz się zrobić je jako dekoracje na choinkę lub użyć ich jako wystrój domu, znajdziesz mnóstwo różnych pomysłów na zrobienie tych pięknych aniołów. Białe papierowe anioły będą najlepiej wyglądać na choince lub w mieszkaniu. Aby zrobić te anioły, będziesz potrzebować tektury, grafitowego ołówka, nożyczek, kleju i wzoru. Upewnij się, że uwzględniasz szczelinę w środku na skrzydła i otwór w środku na kończyny anioła.

Gdy już stworzysz papierowego anioła z serwetek, możesz go ozdobić kolorowymi skrzydłami z masy papierowej. Swojego aniołka możesz postawić na stole lub kredensie. Złóż papierową serwetkę na pół i udekoruj krawędzie pasującymi ozdobami brzegowymi. Następnie z drugiej połowy drutu szenilowego zrób okrągłą pętlę i przełóż ją przez serwetkę. Drugą połowę można przełożyć przez drugą papierową serwetę i związać luźno wokół pierwszego drutu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *