Jak zrobić paznokcie akrylowe na tipsach

Aby nałożyć paznokcie akrylowe na końcówki palców, musisz je najpierw wykonać. Ogólnie rzecz biorąc, należy podzielić każdy paznokieć na trzy części. Zacznij od górnej części skórki, nałóż część pierwszą w połowie paznokcia i zakończ akryl na samej końcówce. Po zakończeniu pierwszego etapu należy odchylić paznokieć w dół, aby akryl nie zalał skórek. Następnie powinnaś powtórzyć krok drugi i część trzecią, a potem zakończyć na trzeciej części paznokcia.

Jeśli jesteś początkująca, powinnaś zainwestować w zestaw do akryli dla początkujących. Będzie on zawierał sześć proszków do dipów, płynny monomer i trzy pędzle do paznokci. Pierwszym krokiem jest wymieszanie płynnego monomeru i proszku akrylowego. Użyj pędzelka, aby nałożyć pastę na paznokieć. Gdy skończysz pastę akrylową, nałóż lakier nawierzchniowy. Jeśli zamierzasz uzyskać efekt warstwowy, powinieneś kupić formę do paznokci. Zapobiegnie to złapaniu plastrów fimo na tkaninie.

Aby zrobić paznokcie akrylowe na tipsach, musisz zacząć od wybrania tipsów, które mają odpowiedni rozmiar dla twojego naturalnego paznokcia. Jeśli twoje wskazówki są zbyt duże, możesz je spiłować, aby pasowały. Jeśli jednak chcesz mieć mniejszą końcówkę, idź na to. Pamiętaj aby wyśrodkować tipsa w połowie powierzchni naturalnego paznokcia i przytrzymać go w miejscu przez co najmniej pięć sekund. Kiedy akryl jest suchy, możesz go przyciąć do długości, której pragniesz.

Następnie wyczyść i spiłuj swoje naturalne paznokcie. Upewnij się, że usuwasz martwy naskórek, który jest przyczepiony do tylnej części paznokcia. Pamiętaj również, aby oczyścić i usunąć wszelkie oleje lub wilgoć, które mogą mieć twoje paznokcie. Ten krok jest bardzo ważny, ponieważ akryl będzie do niego przylegał. Najlepszym sposobem na to, aby paznokcie akrylowe przylegały do twoich naturalnych paznokci jest namoczenie ich najpierw w wodzie. Możesz również użyć acetonu do oczyszczenia paznokci przed nałożeniem na nie akrylu.

Po nałożeniu akrylowego lakieru do paznokci musisz ostrożnie usunąć jego wierzchnią warstwę za pomocą bufora. Możesz również użyć drewnianego popychacza do skórek, aby odsunąć skórki. Alternatywnie można użyć drewnianego patyczka do skórek. Po nałożeniu akrylowego paznokcia, upewnij się, że usunąłeś skórki. Nałóż kolejną cienką warstwę lakieru akrylowego na boki i wolny brzeg końcówki.

Na koniec musisz się upewnić, że Twoje prawdziwe paznokcie są czyste przed nałożeniem paznokcia akrylowego. Powinny być wolne od olejków lub wosków, a w razie potrzeby należy zastosować olejek do skórek. Należy również unikać kontaktu z kwasami lub lotnymi chemikaliami, ponieważ mogą one spowodować uniesienie się paznokci akrylowych. Im dłuższe są paznokcie tym mniejsze prawdopodobieństwo, że podniosą się one po nałożeniu. Pamiętaj, że im dłuższe są Twoje paznokcie tym lepszy będzie klej.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *