Jak zrobić drewniany knot

Jeśli jesteś zainteresowany nauką robienia drewnianego knota, nie jesteś sam. Większość ludzi nie wie, jak zrobić knot od podstaw i nie ma w pobliżu warsztatu stolarskiego. Jeśli jednak szukasz szybkiego i łatwego sposobu na stworzenie drewnianego knota, to trafiłeś we właściwe miejsce! Poniżej wymieniono kilka wskazówek dotyczących tworzenia knota i innych rzeczy, które musisz wiedzieć.

Drewniane knoty są łatwiejsze w użyciu niż bawełniane i oferują pewne unikalne cechy. Świece z knotem drewnianym nie różnią się tak bardzo od zwykłych świec, ale mają pewne szczególne cechy, które sprawiają, że są pożądane przez wielu producentów świec. Tak jak w przypadku zwykłych świec, proces obejmuje topienie i spalanie wosku. Chociaż świece z knotem drewnianym nie różnią się niczym od zwykłych świec, wielu producentów świec z knotem drewnianym zwraca uwagę na trzeszczące właściwości knotów drewnianych. Dodatkowo, drewniane knoty są schludniejsze i łatwiejsze do przechowywania niż bawełniane, a także świetnie pachną przez cały dzień bez sztucznych zapachów.

Po wykonaniu drewnianego knota, nadszedł czas na dodanie zapachów i innych dekoracji. Zanim będziesz mógł przyciąć lub obsłużyć swoją świecę, ważne jest, aby pozwolić jej ostygnąć przez co najmniej 24 godziny. Zapobiegnie to roztopieniu się wosku, a także pozwoli Ci na bezpieczne obchodzenie się z nim. Gdy wosk i substancje zapachowe zostaną w pełni utwardzone, możesz spalić swoją świecę z drewnianym knotem. Będzie ona trwała około dwóch tygodni, co oznacza, że będziesz musiał poczekać kolejne 2 tygodnie, aby użyć swojego nowego dzieła!

Chociaż drewniane knoty są stosunkowo nowe, ich popularność stale wzrasta w ciągu ostatnich pięciu lat. The Wooden Wick Co. sprzedaje zestawy próbek, które można kupić w domu, a niektórzy dostawcy etykietują je za pomocą pomiaru opartego na linijce. Inni mogą oznaczyć swoje knoty według rozmiaru, a ty możesz użyć tych informacji, aby zrobić niestandardowy drewniany knot dla swojej następnej świecy. Gdy już będziesz miał zawieszenie procesu, będziesz gotowy, aby stworzyć idealną świecę.

Gdy już zebrałeś swoje materiały, jesteś gotowy, aby rozpocząć tworzenie swojego drewnianego knota. Użyj termometru kuchennego i klipsa do knota, aby stworzyć swój knot. Będziesz potrzebował solidnego drewnianego knota, aby stworzyć odpowiedni knot. Dla dodatkowej stabilności, użyj drewnianej łyżki, aby utrzymać knot w pionie podczas suszenia. Gdy już w pełni wyschnie, przytnij go do pożądanego kształtu i ciesz się swoją nową świecą!

Przed rozpoczęciem tworzenia drewnianego knota, upewnij się, że wosk jest odpowiednio wymieszany z woskiem. Możesz również zdecydować się na namoczenie knota w oleju. Frakcjonowany olej kokosowy jest idealny, ponieważ jest bezwonny i nie zjełczeje. Następnie należy pozostawić go na kilka godzin, lub na całą noc. Istotne jest, aby moczyć drewniany knot w wosku lub oleju przez co najmniej pół godziny.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *